Arama
Filtrele
Kapat

Stanley 1.06L The Quick Flip Water Bottle - Paslanmaz Çelik Termos

10 saat sıcak, 18 saat soğuk, buzlu 2,5 gün!

Stanley 1.06L The Quick Flip  Water Bottle - Paslanmaz Çelik Termos

Yeni Stanley Logosu
Sıcak Tutma Süresi10 saat sıcakSoğuk Tutma Süresi18 saat
soğuk
Soğuk Tutma SüresiBuzlu 60 saat
soğuk

Çift duvar vakumlu yalıtımı içeceklerinizi, 10 saat sıcak 18 saat soğuk, buz takviyesiyle 60 saate kadar soğuk tutar. Sadece düğmesine basın ve açın. Quick Flip Su Şişesi, bir çok bardak tutucu ile uyumludur ve açık hava maceraları için mükemmel bir yol arkadaşıdır.

Ürün Özellikleri
 • Çift duvar vakumlu yalıtım, 18/8 paslanmaz çelik
 • Basarak açılan, kolay kapak
 • Kolay taşınır, mühürlenen sızdırmaz kapak
 • İki aşamalı kapağı, buz eklemek ve derin temizlik için kolaylık sağlar.
 • Araba bardaklığına uyumludur
Teknik Özellikleri
 • Kapasite: 1,06 Lt
 • Boyutlar: Yükseklik:29 cm Genişlik:8.7 cm
 • Ağırlık: 530 gr
 • Sıcak 10 Saat
 • Soğuk 18 Saat
 • Buzlu İçecekler 60 Saat

SAATLERCE SICAK VE SOĞUK
Stanley Quick-Flip termosu artık daha büyük! 1,06 L boyutundaki termosunuz, içeceklerinizi 10 saat sıcak, 18 saat soğuk, buzluyken ise 2,5 gün boyunca korur. Sızdırmaz kapağı tek elle açmak için bir düğmeye ve daha geniş ağız bölümüne sahiptir. Üst kısmı ekstra sıkı tutan çelik mandal sayesinde, termosunuzu herhangi bir çantada endişelenmeden taşıyabilirsiniz.

DAYANIKLI VE GÜVENLİ
Bu bardaklar 18/8 yüksek kalite, gıdada kullanıma uygun paslanmaz çelikten, hafif, çizilmelere dayanıklı, pas yapmayan, BPA'sız malzemelerden üretilmiştir.

SIZDIRMAZ
Kolay içim, kolay temizlik ve kolay buz ekleme için iki aşamalı sızdırmaz, kilitli bir kapağa sahiptir. Bu Paslanmaz Çelik termosunuzu bir damla bile dökmeden çantanızda taşıyabilirsiniz.

TEMİZLEMESİ KOLAY
Bu ürün kolayca temizlenecek şekilde tasarlanmıştır. Paslanmaz çelik termosunuzun her parçası bulaşık makinesinin üst rafında yıkanabilir.

ÖMÜR BOYU GARANTİ!
Stanley zamana karşı koymak üzere tasarlandı. Bu Stanley'nin size verdiği bir sözdür. "Ömür Boyu Kullanım”, sloganı Stanley'nin 1913'ten beri bir ömür boyu sürecek dayanıklı yiyecek ve içecek saklama aletleri üretme vaadidir. Bugün hala bu sözü tutuyorlar. Stanley ürünleri, üretimden kaynaklanan hatalar, ısı muhafaza problemleri veya akıtma/sızdırma gibi sorunlara karşı ömür boyu garantilidir. Düşme ve çarpma sonucu meydana gelebilecek üründeki her türlü hasar ve hasar nedeni ile oluşabilecek termal kayıplar, sıvı sızdırması ve yine düşme ve çarpma neticesinde ürünün parçalarındaki kırıklar vb ile kullanım, bakım ve temizlik koşullarına uyulmaması gibi durumlar sonrasında iç ve dış yüzeyde oluşabilecek hasarlar, bozulmalar ve paslanma/korozyonlar garanti kapsamına girmemektedir.

Ürün özellikleri
Attribute nameAttribute value
YapıÇelik Gövde
YapıÇift Duvar Yalıtımlı
Soğuk Tutma18 Saat (Buz takviyesiyle 60 saat)
Hacim1.06 Litre
Ağırlık530 g
Ebatlar8,7 x 8,7 x 29 cm
BPAİçermez
SızdırmazEvet
Yorumunuzu yazın
 • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
*
*
Kötü
Mükemmel
Ürün etiketleri