Arama
Filtrele
Kapat

Eastpak

Eastpak Sırt Çantası
Eastpak Postacı Çantası
Eastpak Kalem Kutusu
Eastpak Valiz & Seyahat Çantası
 

En geniş Eastpak Çanta koleksiyonu, en yeni modeller Türkiye'nin Çanta Uzmanı www.cantauzmani.com'da.

1952 yılında Pentagon için çanta üretmek amacıyla Eastern Canvas Products Inc. adıyla kurulan Eastpak, zaman içerisinde müşterileri değişse de ürünlerin kalite standartları hiçbir zaman değişmedi.

Bütün dünyada çığır açan ikonik tasarımlı Padded Pak’ler 1976 yılında doğmuştur. Bu eşsiz tasarım sayesinde Eastpak Çanta özgün yaşam tarzına hitap eden bir markaya dönüşmüştür.

 

Eastpak Tarihçesi

Eastpak Sırt Cantaları Hakkında 1952

1952

Eastpak çantaların askeri standartlarda üretildiğini duymuş olabilirsiniz. Peki neden olduğunu hiç merak etmiş miydiniz? Eastpak, o zamanki adıyla Eastern Canvas Products Inc, Pentagon ile ilk kontratını imzaladığında takvimler 1952 yılını gösteriyordu. Geçen zaman içinde Easpak'ın müşterileri değişmesine rağmen kalite politikası hiç değişmedi.

Eastpak Sırt Cantaları Hakkında 1976

1976

Mark Goldman 1976 yılında Eastpak'e katıldıktan sonra çok kısa süre içinde şirkete sınıf atlattı ve firmanın kendi tabiriyle "Ormandan çıkarıp şehre soktu". Amerika'nın batı kıyısındaki okul pazarını hedefleyerek eski firmayı hiçbir zaman eskimeyecek ve yaşam tarzı olacak bir markaya neredeyse tek başına dönüştürdü. 

Eastpak Sırt Cantaları Hakkında 1985

1985

Eastpak, o yıllarda devrim niteliğindeki 4 renk baskı teknolojisini kullanan ilk çanta firması olmuştu. 80'lerin renkli dünyası Eastpak markalı çantalarda da yaşatıldı. O zamanlardan kalan kataloglardan da bunu görmek mümkün.

Eastpak Sırt Cantaları Hakkında 1999

1999

Tekerlekli bavullar günümüzde herkes tarafından kullanılıyor. Warehouse, mutlu ve şanslı gezginlere bu imkanı sunan ilk firmaydı. Aradan geçen bu kadar zamandan sonra Eastpak hala bavul konseptini geliştirmeye ve seyahat serisi ürünleri ile hepimizin içindeki gezgini kışkırtmaya devam ediyor.

Eastpak Sırt Cantaları Hakkında 2003

2003

İlk tasarım işbirliği!

Biraz Eastpak ve bir tutam Hollandalı dövme sanatçısı Hendrikus Johannes Everhardus Schiffmacher ile Eastpak'in artık simgeleşmiş olan çantaları yepyeni ve sınırları zorlayan tasarımlara kavuştu. 

Eastpak Sırt Cantaları Hakkında 2004

2004

İlk moda işbirliği!

Bu sefer de Belçikalı moda tasarımcısı Walter Van Beirendonck ile işbirliği yapıldı. Antwerp'deki Kraliyet Sanat Akademisi mezunu "Walt", 2001'de gerçekleşen "Fashion 2001 Landed - Geland " projesi ile şehri moda merkezleri arasına soktu. Klasik Padded Pak'r serisini yeniden yorumladığı bu çalışmada, Walt'un alışılmadık renk kombinasyonları ve güçlü grafik etkileri belirgin olarak görülüyordu.

Eastpak Sırt Cantaları Hakkında 2013

2013

Eastpak, şehirde yaşayan, çalışan ve oynayan sizin gibi insanlar için geliştirdiği yeni street-smart serisi sırt çantaları, seyahat gereçleri ve aksesuarları ile yeni trendler yaratmaya devam ediyor.