Arama
Filtrele
Kapat

Opinel N°08 Outdoor Bıçak

Inox, Paslanmaz Çelik, N°08, Tırtıklı, Düdüklü

Opinel N°08 Outdoor Bıçağı

2,5 mm kalınlığındaki, 3,5 cm'nin üzerinde tırtıklı bir kısma sahip olan güçlü bıçağı, doğal veya sentetik halatları ya da küçük dallar gibi en yoğun nesneleri bile kesmenize izin verir. 4 ila 10 mm'lik prangalar için bir kelepçe anahtarına sahiptir. Sapı suya ve aşırı sıcaklıklara karşı dayanıklıdır. Arıca acil durumlar için 110 dB'ye kadar sese sahip bir düdük ile donatılmıştır.

Sap darbeye dayanıklı, yüksek mukavemetli, -40 ila +80 C arasındaki sıcaklıklara dayanabilen plastikten üretilmiştir. Tüm katlanır modeller gibi Opinel N°08 Outdoor bıçağı da Virobloc kilit sistemine sahiptir.

ÖZELLİKLER

Bıçak uzunluğu: 8,5 cm

Sandvik Paslanmaz Çelik: Azot ilavesi nedeniyle yüksek sertlik (%0.15) ve yüksek krom içeriği (%16) nedeniyle üstün korozyon direnci ile martensitik paslanmaz çelik.

Sap: Darbelere, neme ve aşırı sıcaklıklara (-40 °C + 80 °C) dayanıklı cam elyaf takviyeli poliamid. Pealess hayatta kalma düdüğü tüm hava koşullarında çalışır (110 dB).

Emniyet Halkası: 1955 yılında Marcel Opinel tarafından icat edilen Virobloc Emniyet Halkası, N°06'dan itibaren, tüm katlanır bıçaklara takılmıştır. Paslanmaz çelikten kesilmiş olan Virobloc'un biri sabit, diğeri kayar olmak üzere iki bölümü vardır. Bıçağı açık kilitlemeye ek olarak (kullanımda güvenlik), bıçağı kapalı olarak kilitlemek de artık mümkündür (taşıma güvenliği).

Ürün özellikleri
Attribute nameAttribute value
Namlu Boyu8,5 cm
MalzemePaslanmaz Çelik
MalzemeCam elyaf takviyeli poliamid
Ağırlık60 g
Yorumunuzu yazın
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
*
*
Kötü
Mükemmel
Ürün etiketleri